Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 106 м²
1/17
Все фото
+9 фото
136 900 AZN
1 290 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
106 м²
Площадь
12 / 16
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 106 м²
Atlas Rezdien de yerlesir zad studio iki yataq otaqi deyerinden ucuza tecili satilir balkondan abseron xesdexanasi gorsenir ipotekaya yararlidir real aliciya endirim olacaq Of is haqqi 1%
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Хатаинский р., ул. Сабита Оруджова 13
Посмотреть все 31 предложения
№ 6126557
•
Просмотры: 52
•
Обновлено: Вчера, 15:31
136 900 AZN
1 290 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
106 м²
Площадь
12 / 16
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Хатаинский р., ул. Сабита Оруджова 13
Посмотреть все 31 предложения