Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 90 м²,
пос. Массив Б
1/26
Все фото
+18 фото
152 000 AZN
1 690 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
90 м²
Площадь
4 / 9
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 90 м²,
пос. Массив Б
Leninqrad proyekti 3 otaq ideal veziyyetde menzil sizlere teklif edilir real musteriler muraciet edsin IPOTEKA dusur esyalarin coxu qalir real musteriler zeng edsin xidmet haqqi 1 % teskil edir ona buna qonsuya menzil axdaranlar narshat edmesin !!!!
Баку, Abbas Fətullayev küçəsi
Баку, Abbas Fətullayev küçəsi
Смотреть на карте
Сураханский р.
пос. Массив Б
125_EMLAK
Посредник (агент)
125 Əmlak
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 20:00
Баку, Наримановский р., ул. Ахмеда Раджабли, Бизнес Цент Чинар Парк
Посмотреть все 92 предложения
№ 6119012
•
Просмотры: 27
•
Обновлено: Вчера, 10:54
152 000 AZN
1 690 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
90 м²
Площадь
4 / 9
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
125_EMLAK
Посредник (агент)
125 Əmlak
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 20:00
Посмотреть все 92 предложения