Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 85 м²,
м. Ази Асланов
1/30
Все фото
+22 фото
220 000 AZN
2 590 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
85 м²
Площадь
8 / 17
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 85 м²,
м. Ази Асланов
Həzi Aslanov metrosunun çıxışına yaxın Ən keyfiyyətli yeni tikili binalardan birində -Qanuni 2 otaq -Ümumi 82 kv -Kupçalı -2 Balkonlu -2 Sanitar qovşaq 8/17 mərtəbə ideal Metroya 2-3 dəqiqə məsafədə Ofis xidməti 1 %(alcıdan)
Агентство
Ежедневно: 11:00 – 20:00
Баку, Насиминский р., ул. Мир Джалала 72
Посмотреть все 76 предложения
№ 6106236
•
Просмотры: 101
•
Обновлено: 11.05.2026, 19:10
220 000 AZN
2 590 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
85 м²
Площадь
8 / 17
Агентство
Ежедневно: 11:00 – 20:00
Баку, Насиминский р., ул. Мир Джалала 72
Посмотреть все 76 предложения