Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 75.5 м²,
м. Азадлыг проспекти
1/13
Все фото
+5 фото
268 000 AZN
3 550 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
75.5 м²
Площадь
5 / 18
этаж
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 75.5 м²,
м. Азадлыг проспекти
Bineqedi r.Huseynoglu recidencede qanuni 2 otaqli yeni temirden cixmis menzil sarilir.Menzil super temirlidir ve temirden sonra yasayis olmayib.Qaz su isiq daimi ve sened muqavile kupca tezlikle verilecek.Elave evler ucun zeng edin
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Насиминский р., ул. Ровшана Джафарова
Посмотреть все 394 предложения
№ 6079448
•
Просмотры: 179
•
Обновлено: Сегодня, 11:30
268 000 AZN
3 550 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
75.5 м²
Площадь
5 / 18
этаж
Ремонт
Zelimxan M.
Посредник (агент)
Friend House
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Насиминский р., ул. Ровшана Джафарова
Посмотреть все 394 предложения