Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 180 м²,
м. 8 ноября
1/30
Все фото
+22 фото
617 999 AZN
3 430 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
180 м²
Площадь
26 / 27
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 180 м²,
м. 8 ноября
Bu evin yeni sahibi sən ola bilərsən 😎 Satılır – 3 otaq | 180 kv.m | Yeni tikili ✔ Təmirli ✔ Əşyalı ✔ Kupçalı ✔ İpotekaya Yararlı ✔ Grand Hayat Residence 🔖 Endirim yalnız real alıcıya. 📞 İndi zəng et, baxış təyin et. Qiymət: 618.000 AZN
Баку, Tbilisi prospekti
Баку, Tbilisi prospekti
Смотреть на карте
Ясамальский р.
м. 8 ноября
Жилой комплекс "Grand Hayat"
Ümid Bəy
Посредник (агент)
Friend House 20 Yanvar
Агентство
Ежедневно: 10:00-20:00
Баку, Насиминский р., ул. Ровшана Джафарова
Посмотреть все 389 предложения
№ 6053833
•
Просмотры: 246
•
Обновлено: Вчера, 21:47
617 999 AZN
3 430 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
180 м²
Площадь
26 / 27
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Ümid Bəy
Посредник (агент)
Friend House 20 Yanvar
Агентство
Ежедневно: 10:00-20:00
Баку, Насиминский р., ул. Ровшана Джафарова
Посмотреть все 389 предложения