Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 75 м²,
пос. Бадамдар
1/13
Все фото
+5 фото
185 000 AZN
2 470 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
75 м²
Площадь
4 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 75 м²,
пос. Бадамдар
📍Səbail ray. Badamdar qəs. Tofiq Məmmədov küç 🏠 Köhnə tikili- leninqrad layihə ✨ 5 mərtəbənin 4-cü mərtəbəsi 🛏 qanuni 3 otaq 📐 75 kv \ m 🌈 təmirsiz 📃 Çixariş ( kupça ) 📌 Yaxinliqda bütün infrastukturlar mövcuddur * Xidmət haqqi 1 %
Баку, Tofiq Məmmədov küç.
Баку, Tofiq Məmmədov küç.
Смотреть на карте
Сабаильский р.
пос. Бадамдар
Faiq
Посредник (агент)
Garant Əmlak 2
Агентство
Ежедневно: 10:00-22:00
Баку, Ясамальский р., пр. Гусейна Джавида 535
Посмотреть все 357 предложения
№ 6044848
•
Просмотры: 249
•
Обновлено: Вчера, 10:24
185 000 AZN
2 470 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
75 м²
Площадь
4 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Faiq
Посредник (агент)
Garant Əmlak 2
Агентство
Ежедневно: 10:00-22:00
Баку, Ясамальский р., пр. Гусейна Джавида 535
Посмотреть все 357 предложения