Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 66 м²,
м. Кара Караев
1/12
Все фото
+4 фото
224 999 AZN
3 410 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
66 м²
Площадь
8 / 16
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 66 м²,
м. Кара Караев
Qarayevde 3 otaqa düzelmə menzil satşa teqdim olunur.Binda qaz su işiq damidir .Elave melumat üçün elaqe saxlaya bilersiniz.
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Низаминский р., ул. Ширина Мирзаева 68А
Посмотреть все 233 предложения
№ 5961747
•
Просмотры: 425
•
Обновлено: Вчера, 10:06
224 999 AZN
3 410 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
66 м²
Площадь
8 / 16
этаж
Купчая
Ремонт
Cəlal Bəy
Посредник (агент)
CC Group
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Низаминский р., ул. Ширина Мирзаева 68А
Посмотреть все 233 предложения