Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 88 м²,
м. Кара Караев
1/13
Все фото
+5 фото
223 000 AZN
2 530 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
88 м²
Площадь
6 / 16
этаж
Купчая
Продаётся 3-комн. новостройка 88 м²,
м. Кара Караев
Qarayevde qanuni 3 otaq temirsiz menzil satşa teqdim olunur.Binda qaz su işiq damidir.Elave melumat üçün elaqe saxlaya bilersiniz.
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Низаминский р., ул. Ширина Мирзаева 68А
Посмотреть все 227 предложения
№ 5939351
•
Просмотры: 647
•
Обновлено: 11.05.2026, 09:58
223 000 AZN
2 530 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
88 м²
Площадь
6 / 16
этаж
Купчая
Cəlal Bəy
Посредник (агент)
CC Group
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Низаминский р., ул. Ширина Мирзаева 68А
Посмотреть все 227 предложения