Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 78 м²,
м. Шах Исмаил Хатаи
1/5
Все фото
245 000 AZN
3 140 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
78 м²
Площадь
4 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 78 м²,
м. Шах Исмаил Хатаи
Xətai r-nu A.Cəlilov küç.. ,Ali Məhkəməyə yaxın 3 otaqlı yaxşı təmirli mənzil satılır. Alıb kirayə vermək üçün ideal varinatdır. Ətraflı məlumat üçün buyurun zəng edin.
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 21:00
Баку, Ясамальский р., ул. Гасана Маджидова 7
Посмотреть все 106 предложения
№ 5901159
•
Просмотры: 435
•
Обновлено: 23.04.2026, 13:38
245 000 AZN
3 140 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
78 м²
Площадь
4 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Həsən
Посредник (агент)
My House
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 21:00
Баку, Ясамальский р., ул. Гасана Маджидова 7
Посмотреть все 106 предложения